You are currently viewing GUARDROP na poznańskich targach BUDMA!

GUARDROP na poznańskich targach BUDMA!

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury w tym roku odbędą się już po raz 32. Wydarzeniu towarzyszyć będzie hasło „Zielona Przyszłość Budownictwa”.

Poznań od 30 stycznia do 2 lutego 2024 roku gościć będzie przedstawicieli branży budowlanej na największej tego typu imprezie w Europie Centralnej. W tym roku do grona wystawców dołącza SUPERSNOW wraz ze swoim urządzeniem, którego głównym celem jest poprawa warunków pracy ludzi narażonych na szkodliwe działania pyłów. Do usuwania zanieczyszczeń z powietrza firma wykorzystuje metody przyjazne środowisku, co sprawia, że jej produkt idealnie komponuje się z tegorocznym hasłem.

GUARDROP to urządzenie, które działa w oparciu o technologię wykorzystywaną w armatkach śnieżnych produkowanych od dwóch dekad przez polską firmę SUPERSNOW. Ceramiczne dysze zaimplementowane w pierścieniu maszyny pozwalają rozprzestrzenić się miliardom kropelek pod postacią mgiełki, która łączy się z drobinkami pyłu, skutecznie poprawiając jakość powietrza w takich miejscach jak place budowy, kamieniołomy, punkty przeładunkowe, czy składy węgla i drewna.

Odwiedź nasze stoisko i dowiedz się jak korzystnie wpłynąć na jakość powietrza otaczającego Cię w miejscu pracy.

Znajdziesz nas w pawilonie 8A przy stoisku nr 25.

Spotkajmy się w Poznaniu!